POSILA DO VÝROBY (OD 30.000 KČ)

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zájem pracovat na moderních strojích, v čistém prostředí a se super kolegy? Jste technický typ, máte zkušenosti na strojích a vyhovuje Vám práce na 1 směnu s volnými víkendy? ANO? Tak neváhejte a zašlete svůj životopis! Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: POSILA DO VÝROBY (OD 30.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Volné víkendy

Pracovní náplň

  • Obsluha strojů
  • Práce s výrobky a materiály
  • Zodpovědnost za kvalitu odvedené práce
  • Výroba dílů podle technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Min. SOU vzdělání
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenost se stroji - velkou výhodou
  • Manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Být týmový hráč!

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • Možnost kariérního růstu
  • Finanční odměny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • Práce na 1 směnu!
  • Práce vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.