STAVEBNĚ INVESTIČNÍ INŽENÝR (45.-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte vystudovanou školu se zaměřením na stavebnictví? Chcete se podílet na zajímavých projektech a rozšířit si obzory? Baví Vás organizace úkolů předprojektové a projektové přípravy? Pak hledáme právě Vás! Prosperující společnost hledá posilu na pozici: STAVEBNĚ INVESTIČNÍ INŽENÝR (45.-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení investiční akcí, zajišťování výběrových řízeni v rámci investičních projektů
  • Komunikace s dodavateli
  • Zpracování posudků k nabídkám na realizaci/přípravu
  • Pravidelní komunikace se zákazníky
  • Analýza zákaznických požadavků
  • Technický dozor při realizaci
  • Odhalování chyb a navrhování zlepšení

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání - technické obory (stavebnictví)
  • Anglický jazyk výhodou
  • Zkušenosti s realizací staveb výhodou
  • Znalost a čtení projektové dokumentace

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na penzijko
  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné volání

  • Místo výkonu práce: Teplice