ORACLE SENIOR ENGINEER

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Směřuje Vaše zaměření ke správě a administraci databází Oracle? Vyznáte se i v jiných databázových systémech? Chcete stabilní práci, zaručený příjem a možnost využívat anglický jazyk vnímáte jako benefit? Pak je tato nabídka určená pro Vás ORACLE SENIOR ENGINEER

Pracovní náplň

  • Administrace systémů na bázi Oracle
  • Řešení incidentů a problémů
  • Konfigurace databází Oracle
  • Podpora koncových uživatelů
  • Kooperace v týmu vývoje a administrace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru IT
  • Komerční zkušenosti s administrací a správou Oracle
  • Znalosti dalších databázových systémů
  • Výhodou držitelství certifikátů z oblasti databází
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Ochotu učit se odborným procesům

Co nabízíme?

  • Odborný růst
  • Možnost podílet se na nadnárodním vývoji
  • Finanční stabilitu
  • Systém interních benefitů
  • Motivační prémie
  • Práci v multikulturním prostředí

  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.