EXPERT v BOZP a PO

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte praxi v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany? Přemýšlíte dopředu a dokážete se zaměřit na prevenci? Rádi se budete profesně vyvíjet? Přejete si být součástí silné mezinárodní společnosti? K tomu všemu se dokážete domluvit anglicky? Pak hledáme přímo vás! Zašlete nám životopis na pozici: ,,EXPERT V BOZP A PO"

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Realizace preventivních kontrol BOZP a PO
  • Vyhodnocení a analýza rizik BOZP
  • Komunikace s kontrolními a inspekčními orgány
  • Šetření pracovních úrazů a nemocí z povolání
  • Vedení evidence a plánu revizí k zařízením v závodě
  • Tvorba revizí požární dokumentace
  • Sledování vývoje legislativy a zpracování změn do směrnic

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru, ideálně však v oboru bezpečnostního inženýrství
  • Znalosti legislativy v oblasti BOZP a PO
  • Praxe ve výrobním průmyslu minimálně 3 roky
  • Praxe na dané pozici výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Organizační schopnosti a proaktivní přístup
  • Prezentační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvky na chutné stravování
  • Přátelské firemní akce
  • Odměny při plnění cílů

  • Místo výkonu práce: okr. Hodonín