SPECIALISTA LOGISTIKY DO AUTOMOTIVE (48-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

48000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte zkušenosti s logistikou z automotive prostředí? Ovládáte anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní a stabilní společnost hledá nového kolegu na pozici: SPECIALISTA LOGISTIKY DO AUTOMOTIVE (48-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Plánování a koordinace dopravy zboží
  • Zpracování a vyhodnocování objednávek
  • Řešení zákaznických požadavků
  • Příprava kalkulací
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Účast na školeních

Co požadujeme?

  • Praxi v logistice z oblasti automotive
  • AJ/NJ - středně pokročilá úroveň (oba jazyky výhodou)
  • ŘP sk. B - aktivní

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Prémie, bonusy
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na vzdělání
  • Firemní akce

  • Nástup možný: IHNED
  • Lokalita: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.