NÁKUPČÍ ELEKTRONIKY S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s nákupem elektroniky v automotive? Jste komunikativní a chcete při své práci využít anglický jazyk? Pak hledáme právě Vás! Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu v mezinárodní společnosti, na pozici: NÁKUPČÍ ELEKTRONIKY S AJ

Pracovní náplň

  • odpovědnost za nákup a zajištění materiálu - elektronika
  • vedení poptávko-nabídkového řízení s dodavateli
  • komunikace s dodavateli
  • odpovědnost za výběr vhodných dodavatelů
  • optimalizace nákladů
  • komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (elektro, strojní)
  • praxe v oblasti nákupu elektroniky pro automotive
  • orientace v technické dokumentaci
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni, další jazyk výhodou
  • znalost MS Office - zejména MS Excel

Co nabízíme?

  • práci v moderní prosperující společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • exkluzivní benefity (zajímavé slevy na produkty)

  • místo výkonu práce: Praha