ODBORNÍK/CE NA DODAVATELSKOU KVALITU

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou a umíte k tomu ještě anglicky? Jste ochotni cestovat hlavně po ČR a občas i do ciziny? Pokud ano, mám pro Vás to pravé zaměstnání! Pošlete mi svůj aktuální životopis a já se ozvu zpět..

Pracovní náplň

  • Aktivní zlepšování kvality dodavatelů + jejich hodnocení ve spolupráci s odd. nákupu
  • Zefektivňování nápravných a preventivních opatření
  • Zavádění nových výrobků u dodavatelů + vzorkování a ověření sériové výroby
  • Cestování hlavně po celé ČR, občas i cizina (Německo a Švýcarsko)
  • Participace na řešení reklamací, řešení systematických neshod
  • Podpora při sériových dodávek
  • Podpora odd. nákupu a hodnocení

Co požadujeme?

  • Min SOU strojní nebo technického oboru
  • AJ na komunikativní úrovni – nutná
  • Praxe v oboru kontrola kvality
  • Čtení a práce dle technické/výkresové dokumentace
  • Znalost práce s různými 2D a 3D měřidly
  • Časová flexibilita (cestování po ČR, Německu a občas i Švýcarsko)
  • Základní znalost technologií výroby slévárenství, obrábění, plechová výroba

Co nabízíme?

  • Mzda dle vašich dosavadních zkušeností
  • Práce na jednu směnu + cestování
  • + diety za cestování, osobnostní bonusy (docházkový, výkonnostní , různé odměny
  • Propracovaný adaptační systém
  • Příplatek na penzijko, stravování
  • Dny volna nad rámec ZP
  • Aktivní využití cizího jazyku a práce s mezinárodním týmem
  • Různá odborná školení
  • Kariérní postup
  • Místo výkonu Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.