ELEKTROÚDRŽBÁŘ NA 2 SMĚNY (33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Máte zkušenosti s elektroúdržbou? Máte platnou vyhlášku 50/§5/6? Rádi byste pracovali ve Zlíně na 2 směny R/O? Tak neváhejte a napište mi!

Pracovní náplň

  • Preventivní elektrické a elektronické opravy slévárenských strojů a zařízení
  • Odborná pomoc při instalaci nových strojů
  • Zajistit bezpečný chod všech strojů a zařízení
  • Vybrat vhodné díly na opravy strojů

Co požadujeme?

  • Min SOU nebo ŠŠ elektro
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. §5/6
  • VZV průkaz a zkušenost s řízením výhodou
  • Nutno moci pracovat ve výškách
  • Orientaci v elektroschématech
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provoze R/O

Co nabízíme?

  • Mzda dle dosavadních zkušeností až 33.000 Kč
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 hod / týden
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • 25 dní volna na odpočinek
  • Vzdělávání jazykové i odborné
  • Stravenky
  • Příspěvky na děti, na pojištění, na stravování
  • Parkování u továrny + stojany na kolo
  • Místo výkonu práce Zlín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.