TEST INŽENÝR SW Ostrava

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chcete se stát součástí vývojového centra pro bezkontaktní systémy a využívat nejmodernější technologie? Práce na různých projektech v mezinárodním týmu pro Vás není problém? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní technologická společnost hledá posilu do svého R&D týmu na pozici: TEST INŽENÝR SW Ostrava

Pracovní náplň

  • nastavování metod a procesů pro testování SW pro vývoj bezkontaktních systémů
  • tvorba a příprava testů pro SW
  • manuální a automatické testování SW
  • využití základního programování v C nebo Python

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka (nebát se mluvit)
  • zkušenosti s testováním SW (alespoň při škole)
  • alespoň základní znalost programování v C nebo Python

Co nabízíme?

  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • roční odměny
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • možnost home office
  • sick days
  • systém Kafeterie

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle potřeby)
  • místo výkonu práce: Ostrava