PROGRAMÁTOR .NET, C# (48-75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

48000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte znalosti jazyka C#? Chcete se podílet na vývoji inovativních informačních systémů pro cestující hromadnou dopravou? Pokud ano, tak nám o sobě dejte vědět a pošlete svůj životopis! Stabilní technologická společnost hledá do svého týmu novu posilu na pozici: PROGRAMÁTOR .NET, C# (48-75.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Analýza aplikace, vytvoření aplikační logiky
  • Implementace (částí i nových) SW aplikací
  • Účast na projektech při specifikaci zadání a tech. řešení se zákazníky
  • Rozšiřování funkcionalit u existujících SW produktů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru elektro, informatika
  • Pokročilou znalost .NET a C#
  • Zkušenost s programovacím jazykem Python
  • Výhodou zkušenost s SQL
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní)

Co nabízíme?

  • Až 30 dní dovolené a Sick Days
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich znalostí
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové vzdělávání
  • Menší kanceláře, žádný open space
  • Firemní akce

  • Nástup možný IHNED
  • Místo pracoviště BRNO