ELEKTRO KONSTRUKTÉR (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte VŠ elektro vzdělání? Chcete se podílet na konstrukci např. LED zařízení do prostředků hromadné dopravy? Hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, tak nám o sobě dejte vědět a pošlete svůj životopis! Stabilní technologická společnost hledá do svého týmu novu posilu na pozici: ELEKTRO KONSTRUKTÉR (45-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Tvorba technické dokumentace jednoduchých zařízení (např. LED panely)
  • Spolupráce na nových projektech
  • Komunikace s kolegy napříč společností

Co požadujeme?

  • Vzdělání VŠ elektro - i absolvent
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost z podobné pozice - výhodnou
  • MS OFFICE
  • Řidičský průkaz sk. B - výhodou

Co nabízíme?

  • Až 30 dní dovolené a Sick Days
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich znalostí
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové vzdělávání
  • Menší kanceláře, žádný open space
  • Firemní akce

  • Nástup možný IHNED
  • Místo pracoviště BRNO

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.