MARKETING SPECIALIST with ENG (60-80.000 CZK)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme zkušeného Marketingového specialistu, který se postará o marketingovou komunikaci nového IT produktu v rámci ČR, Střední a Východní Evropy. Co Vám nesmí chybět je anglický jazyk, který využijete při komunikaci s ostatními pobočkami společnosti. Pokud Vás nabídka zaujala, pak zašlete svůj inzerát Markétě, která Vám o pozici a našem klientovi z oblasti IT poví více. Významná nadnárodní IT solutions společnost hledá nového/novou parťáka/parťačku do marketingového týmu na pozici: MARKETING SPECIALIST with ENG (60-80.000 CZK)

Pracovní náplň

  • Vytváření a realizaci marketingových kampaní na podporu prodeje produktu v ČR a v rámci Evropy.
  • Zodpovědnost za plánování a implementaci online marketingových kampaní pro nový IT produkt
  • Správu sociálních médií a online reklamy v rámci ČR a Evropy
  • Vytváření marketingových materiálů (např. prezentace, články, brožury) v českém a anglickém jazyce.
  • Spolupráce s týmem vývojářů a obchodníků na vytváření a implementaci marketingové strategie.
  • Monitorování a analýza výsledků marketingových kampaní a následné navrhování optimalizací pro dosažení lepších výsledků.
  • Koordinace a spolupráce s externími partnery, jako jsou reklamní agentury a dodavatelé

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Minimálně 4 roky zkušeností v oblasti marketingu nebo podobné oblasti
  • Ideální kandidát/ka bude mít zkušenosti s komunikací nového produktu od A po Z, popřípadě start upem IT produktu
  • Vynikající znalost anglického jazyka (komunikace s našimi zahraničními partnery bude součástí práce)
  • Zkušenosti s vytvářením marketingových kampaní a materiálů.
  • Zkušenosti s online marketingem a správou sociálních médií
  • Vynikající komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu.

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a významné nadnárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Možnost částečného home office po zapracování (NE full remote)
  • Mobilní telefon + notebook
  • Příspěvek na stravné (stravenkový paušál)
  • Multisport karta
  • Kafíčko v moderně zařízených kancelářích
  • Příjemný mladý kolektiv
  • Místo pracoviště: Brno