ADMINISTRATIVNÍ PODPORA - STAVEBNICTVÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Jste komunikativní osobnost a chtěli byste místo tiché kanceláře sedět v ruchu stavby? Máte zkušenosti s administrativou? Chcete zažít něco nevšedního? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stavební společnost rozšiřuje tým na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PODPORA- STAVEBNICTVÍ (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Asistence projektovému týmu při administrativních úkolech
  • Komunikace s kolegy na stavbě a v projektovém týmu
  • Příprava projektových dokumentů a objednávek

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Schopnost komunikace a koordinace
  • Komunikativní úroveň AJ

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu určitou po dobu projektu – poté možnost prodloužení
  • 25 dní dovolené
  • 2 dny volna nad rámec dovolené
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na stravování
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv
  • Podpora ze strany vedoucích pracovníků
  • Pozici vhodnou pro i pro absolventy nebo maminky po mateřské
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy

  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Turnov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!