VEDOUCÍ VÝROBY

mzdové ohodnocení

Brno

Hledáte práci v Jihomoravském kraji a jste zkušený vedoucí výroby? Domluvíte se dobře anglicky a baví vás pracovat v mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní strojírenská společnost přijme kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ VÝROBY

Pracovní náplň

  • Vedení výrobního provozu
  • Plánování strategie výroby společnosti
  • Zodpovědnost za plnění výrobního plánu v odpovídající kvalitě
  • Zvyšování celkové produktivity
  • Spolupráce s ostatními odděleními firmy
  • Analýzy a reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • Alespoň 4 roky praxe na manažerské pozici ve strojírenské společnosti
  • AJ na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti v oblasti slévárenství
  • Silné manažerské schopnosti
  • Znalost metod a nástrojů Lean Managementu

Co nabízíme?

  • Pozici ve vrcholovém managementu společnosti
  • Zázemí společnosti s tradicí
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.