OBSLUHA LASERU (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Hledáme zkušeného operátora pro obsluhu CNC laseru v naší výrobní společnosti. Jsi absolvent a nemáš kde zakotvit? Máš příležitost! Všechno tě naučíme. Stačí být ochotný pracovat na 3 směny. Pokud máte zájem se stát součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis na Sojkova@acjobs.cz A staň se novým členem naší party na pozici: OBSLUHA LASERU (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC laseru
  • Kontrola kvality dílů
  • Běžné seřízení/nastavení stroje
  • Čtení v technické dokumentaci

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s obsluhou CNC strojů, ideálně se zaměřením na laserové stroje VÝHODOU
  • Vhodné pro ABSOLVENTY
  • Technické myšlení a schopnost řešit technické problémy
  • Zodpovědný a pečlivý přístup k práci
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Ochota pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na životko
  • Příspěvky nad rámec zákoníku
  • Stravenky
  • 13.plat

  • Místo výkonu práce: Holýšov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.