HEAD OF BUSINESS DEPARTMENT

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte již zkušenosti s vedením obchodního týmu? Vyznáte se v truhlářském nebo nábytkářském průmyslu? Hledáte novou výzvu, kde využijete angličtinu a budete mít možnost rozvíjet vlastní tým? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá experta na pozici: HEAD OF BUSINESS DEPARTMENT

Pracovní náplň

  • vedení menšího týmu obchodníků
  • koordinace prodeje
  • tvorba marketingové a obchodní strategie
  • odpovědnost za obrat a výsledky divize
  • dohled nad rámcovými smlouvami
  • podpora klíčových klientů
  • reporting

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ s maturitou
  • zkušenosti s vedením týmu a aktivním obchodem
  • orientaci v truhlářském a nábytkářském průmyslu
  • znalost anglického nebo německého jazyka (komunikace s vedením a zákazníky)

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 1 týden dovolené navíc
  • Sick days
  • home office
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy

  • Nástup: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Praha