VÝROBNÍ MANAŽER STROJÍRENSKÁ VÝROBA (90. - 100.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme zkušeného výrobního manažera/ku pro strojírenskou výrobu. Pokud máte zkušenosti s vedením týmu a máte vášeň pro technické výzvy, tato pozice je to pravé pro Vás. Jako výrobní manažer budete zodpovědní za vedení a motivaci týmu 70 lidí, zahrnující mistry, operátory výroby, programátory CNC strojů a plánovače výroby. Vaše schopnosti v oblasti řízení a organizace budou klíčové pro zajištění úspěšného fungování výrobního procesu. Budete se také podílet na plánování a řízení výroby a budete mít příležitost uplatnit své schopnosti v oblasti řízení projektů a optimalizace procesů. Hledáme kandidáta se zkušenostmi ve vedení, vynikajícími komunikačními schopnostmi, schopností inspirovat a motivovat svůj tým. VÝROBNÍ MANAŽER STROJÍRENSKÁ VÝROBA (90. - 100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plnění plánu výroby.
  • Kvalitu produkce.
  • Termíny dodávek.
  • Zvyšování produktivity.
  • Rozvojové projekty.

Co požadujeme?

  • Strojírenské vzdělání.
  • Čtení výkresové dokumentace.
  • Dobrá znalost procesů obrábění, broušení, frézování (nástroje pro obrábění, technologické postupy, struktury ocelí, vliv kalení apod.).
  • Znalost principů CNC programování
  • Předchozí zkušenost s programováním či obsluhou obráběcích strojů výhodou.
  • Zkušenost s projektovým řízením výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené.
  • Služební auto.
  • Pracovní dobu 37,5 h týdně.
  • Příspěvek na závodní stravování.
  • Firemní fitness.
  • Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní pojištění.
  • Motivující ohodnocení v závislosti na vašem výkonu.
  • Odborné zaškolení, možnost vzdělávání a odborného růstu.
  • Místo výkonu práce: Brno-venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.