TECHNOLOG KONSTRUKCÍ JUNIOR

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci ve stabilní společnosti? Rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství? Máte zkušenosti s programováním CNC strojů? Pak nám pošlete svůj životopis! Mezinárodní, výrobní společnost zabývající se strojírenstvím posiluje svůj tým a hledá vhodné kandidáty na pozici TECHNOLOG KONTRUKCÍ JUNIOR.

Pracovní náplň

  • Vytváření technologických postupů
  • Spolupráce s konstruktéry a výrobou
  • Optimalizace technologických procesů ve výrobě
  • Technologická příprava podkladů pro výrobu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technicky zaměřenou
  • Praxe výhodou
  • Technické a analytické myšlení
  • Angličtina vítána
  • Zkušenost s programováním CNC strojů výhodou

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj