VEDOUCÍ ÚSEKU TPV (60-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

Máte prokazatelnou zkušenost s vedením lidí? Hledáte zajímavou a smysluplnou práci, kde se budete moct realizovat? Chcete vést šikovné podřízené, které dokážete správně namotivovat? Pokud ano, tak by byla škoda si tuto pracovní příležitost nechat ujít! Pošlete mi Váš životopis ještě dnes a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: VEDOUCÍ ÚSEKU TPV (60-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení větší skupiny podřízených
  • Rozdělování práce, plánování směn, nastavení motivačního systému
  • Spolupráce s ostatními provozy, úzká spolupráce s technology, apod.

Co požadujeme?

  • Zkušenost s vedením většího počtu lidí (cca 50 lidí)
  • Manažerské schopnosti a schopnost motivovat podřízené
  • Technické myšlení
  • Ochotu učit se novým technologiím
  • Znalost MS OFFICE

Co nabízíme?

  • Práci na jednu směnu - flexibilní pracovní doba
  • 13. a 14.plat
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na kulturu, relaxaci a sport
  • Výhodný tarif mobilního operátora
  • Kulturní, společenské a sportovní akce
  • Zázemí stabilní moderní společnosti

  • Místo výkonu práce: okres Nymburk