ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE S MAĎARŠTINOU (38-42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Nemáte sice moc pracovních zkušeností, ale perfektně se domluvíte maďarským jazykem? Chcete pracovat pro stabilní brněnskou společnost? Pak přesně Vás hledáme! Pošlete mi Váš životopis! Pro významného klienta hledáme vhodnou posilu na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE S MAĎARŠTINOU (38-42.000 Kč)

Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Překlady z maďarského jazyka
  • Úzká komunikace se zákazníky - telefonickou a emailovou formou
  • Zpracování faktur

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Výbornou znalost maďarského jazyka
  • Ochotu na sobě pracovat a učit se
  • Spolehlivost

Co nabízíme?

  • Práci v mladém kolektivu
  • Možnost kvartálních bonusů
  • 5 týdnů dovolené + možnost SICK DAYS
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport kartu
  • Jazykové kurzy
  • Pevnou pracovní dobu od 8-17 hod. bez možností home officů
  • ... a mnoho dalších bonusů!

  • Místo výkonu práce: Brno