SPECIALISTA CONTROLLINGU (60-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte komunikativní znalost angličtiny a tabulky v Excelu pro Vás nejsou strašák? Už máte nějakou předešlou praxi v oblasti controllingu? Tak to hledáme právě Vás! Stabilní společnost hledá novou posilu do týmu na pozici: SPECIALISTA CONTROLLINGU ( 60-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánování a příprava rozpočtů
  • Reporting finančních ukazatelů
  • Kooperace při uzáverkách
  • Analýza nákladů a kalkulace
  • Práce s Excelem a SAP

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ideálně ekon. směru)
  • Pokročilou znalost Excelu
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Výhodou je zkušenost s prací v SAP
  • Spolehlivost, flexibilutu a komunikativnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na sport, cestování a kulturu
  • Bonusy a prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování

  • Místu výkonu práce: Trutnov
  • Nástup možný ihned