OBCHODNÍK PRO IT ŘEŠENÍ Hradec Králové

Neaktivní nabídka

40000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte zkušenosti s obchodní činností v oblasti ITS nebo telco? Rádi jezdíte na schůzky a organizujete si práci po svém? Pak hledáme právě vás! Významná nadnárodní společnost hledá parťáka do týmu na pozici: OBCHODNÍK PRO IT ŘEŠENÍ Hradec Králové

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu
  • obchodní komunikace se zákazníky
  • sestavování nabídek
  • spolupráce s obchodním týmem
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost jako KAM/obchodní zástupce v ICT nebo telco
  • obchodní dovednosti a jednání s partnery
  • komunikativnost, kreativní uvažování, časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • kariéru v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • mobilní telefon a notebook i pro soukromé užívání
  • multisport kartu
  • bonusový a provizní systém

  • místo výkonu práce: Hradec Králové a okolí
  • termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy