VEDOUCÍ PRODUKTOVÝCH INŽENÝRŮ (90-110.000 KČ)

Neaktivní nabídka

90000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi na pozici managera ve vývoji nebo v produktovém inženýrství? Vyznáte se ve výrobním/AUTOMOTIVE prostředí? Umíte anglicky na pokročilé úrovni a jste vůdčí osobnost? Hledáme právě Vás! Zašlete nám Váš životopis v CZ i EN verzi! Nadnárodní společnost hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ PRODUKTOVÝCH INŽENÝRŮ (90-110.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení a koordinace týmu
  • Zodpovědnost za vývojové projekty
  • Komunikace s týmem, zákazníky a jinými odděleními napříč firmou
  • Aktivní spolupráce na procesů zlepšování v rámci společnosti
  • Cestování do zahraničních závodů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • 3 roky praxe na vedoucí pozici
  • Praxe v oblasti vývoje
  • Orientace v technické dokumentaci, normách a kvalitě APQP, dFMEA, FEM analýza
  • Pokročilá znalost AJ
  • Vůdčí osobnost
  • Ochota cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Služební vůz
  • Vzdělávací kurzy
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na sport
  • Slevy na tankování
  • Možnost HomeOffice

  • Lokalitu: okres Břeclav
  • Nástup dle domluvy