VEDOUCÍ ODDĚLENÍ TECHNOLOGIE - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti projektového vedení ve strojírenství? Dokážete vést a motivovat lidi, orientuje se v oblasti technologií a jste ochoten často cestovat? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Významná nadnárodní společnost působící v oblasti strojírenství příjme do svého týmu kandidáta na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ TECHNOLOGIE - STROJÍRENSTVÍ (45 - 55.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • vedení úseku technologie
  • přímý kontakt s klienty a dodavateli po Evropě
  • výběr nových technologií
  • koordinace týmu
  • zodpovědnost za projekty a rozpočet

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce NUTNÁ
  • zkušenost v oblasti strojírenství min. 3 roky
  • orientace v technologiích
  • zkušenost s vedením lidí
  • silná osobnost s prokazatelnými manažerskými dovednostmi

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • dynamické a rozvíjející se prostředí
  • možnost seberealizace
  • nadstandartní balíček benefitů
  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu ad.

    Místo výonu práce: Praha - východ