CONSULTING ENGINEER - firemní vůz

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vysokoškolské vzdělání v technickém oboru a domluvíte se anglicky? Chtěli byste se stát expertem v oblasti systémů strojního vidění? Uvítate firemní vůz? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis! Úspěšná technologická společnost hledá posilu na pozici: CONSULTING ENGINEER

Pracovní náplň

  • poskytování technických konzultací zákazníkům
  • služební cesty za zákazníky (region Morava)
  • vedení technických seminářů pro klienty a kolegy
  • vývoj řešení pro klienty
  • technická podpora Sales managerů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost systémů strojního vidění výhodou
  • ochotu cestovat 3 dny v týdnu
  • schopnost řešit problémy
  • ŘP sk.B

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • roční i kvartální bonusy
  • auto i k soukromým účelům
  • placené přesčasy
  • firemní vzdělávání
  • možnost uplatnění pro ABSOLVENTY

  • Termín nástupu: ihned nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Morava (kancelář v Brně)