Expert zavádění LEAN

Neaktivní nabídka

45000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Výrobní společnost, hledá experta na zavádění procesů štíhlé výroby. Máte zkušenosti s implemantací LEAN? Chcete být součástí mezinárodní skupiny odborníků? Mluvíte plynule anglicky a máte VŠ technického směru? Pak se nám neváhejte přihlásit!!!! JSME TU PRO VÁS! Lokalita: Teplicko

Pracovní náplň

  • Příprava, plánování a implementace principů „štíhlé výroby“ ve spolupráci s konzultační firmou a pracovníky mezinárodní skupiny
  • Organizace školení zaměstnanců v oblasti principů štíhlé výroby
  • Komunikace s Lean Experty ostatních závodů
  • Dohled dodržování zavedených standardů

Co požadujeme?

    Podmínkou je:
  • VŠ technického/ strojního směru
  • komunikaivní AJ
  • zkušenosti se zaváděním LEAN (nemusí být z automotive!)
  • ŘP - B a ochota k služebním cestám
  • PC - Office (EXCEL)

    Výhodou:
  • znalost NJ
  • Lotus Notes, SAP

    Ostatní:
  • manažerské dovednosti, tah na branku, spolehlivost a flexibilita (výjezdy do zahraničí), schopnost efektivní komunikace, ochota pracovat přesčasy - než se procesy zavedou, nutné velké pracovní nasazení a aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní a úspěšné zahraniční společnosti
  • Možnost zavádět nové procesy, být součástí skupiny LEAN expertů
  • Odpovídající mzdové podmínky
  • Další zaměstnanecké benefity