ZKUŠENÝ PERSONALISTA S AJ m/ž (52-63.000 KČ)

Neaktivní nabídka

52000 - 63000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Máte za sebou praxi v personalistice? Pracovali jste např. jako HR business partner? Dorozumíte se anglicky? Hledáte pro sebe pracovní změnu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Zavedená výrobní společnost hledá novou posilu na pozici: ZKUŠENÝ PERSONALISTA S AJ m/ž (52-63.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Zastřešení personální agendy pro cca 200 zaměstnanců (THP i výroba)
  • HR poradenství pro manažery (nábory, talent management, atd.)
  • Činnosti spojené s nástupem nových zaměstnanců
  • Participace na HR projektech
  • Administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na podobné pozici min. 4 roky
  • Angličtinu pro denní využití (ústní i písemné)
  • Znalost zákoníku práce
  • MS OFFICE
  • Komunikativní osobnost, co umí poradit

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené a sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost Home Office (po zapracování)
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijko a stravování
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Jičín
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)