VEDOUCÍ ÚDRŽBY S ANGLIČTINOU + SLUŽEBNÍ AUTO

mzdové ohodnocení

Jihlava

Porozhlížíte se aktuálně po nové pracovní výzvě? Máte zkušenosti s vedení týmu údržby ve výrobní společnosti a jste vůdčí typ? Komunikace v angličtině Vám nedělá problémy? Zašlete nám tedy CV a zkuste štěstí ve výběrovém řízení na pozici: VEDOUCÍ ÚDRŽBY S ANGLIČTINOU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za chod oddělení údržby strojů i budov
  • správa skladu náhradních dílů
  • zajištění správného fungování procesů
  • zajištění externí údržby v případě potřeb
  • komunikace s dodavateli služeb
  • příprava a koordinování plánu a rozpočtu údržby

Co požadujeme?

  • min SŠ vzdělání v technickém oboru
  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • zkušenost z výrobní společnosti strojírenského typu
  • zkušenost s vedením týmu
  • komunikativní znalost angličtinu
  • znalost některého z běžně užívaných ERP systémů (SAP výhodou)
  • vůdčí osobnost s přirozenou autoritou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • bonusy a prémie včetně ročních prémií
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování, dopravu i pojištění
  • jazykové vzdělávání
  • služební automobil
  • služební notebook a telefon
  • zázemí silné nadnárodní společnosti

  • nástup možný dle domluvy
  • lokalitu: okres Žďár nad Sázavou