TESTOVACÍ INŽENÝR (41 - 46.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Pardubice

Téměř nikdo z nás si dnes nedokáže představit cestu v autě bez rádia. Chcete do této oblasti více nahlédnout? Nyní hledáme technicky zdatného člověka do vývoje audio systémů v automotive. Zajímá Vás více informací? Čtěte dál!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budete připravovat programy k jednotlivým testům
  • Optimalizace procesů
  • Podílíte se na uvádění zařízení do provozu
  • Účastníte se jednání ohledně zlepšení produktu
  • Samostatné řešení požadavků

Co požadujeme?

  • Orientace v elektrotechnice - absolventi vítáni!
  • Vyhláška 50/ vládní nařízení 194/2022 Sb. podmínkou
  • Schopnost porozumět technické dokumentaci
  • Schopnost samostatně řešit úkoly
  • Zodpovědnost a odolnost vůči stresu
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Komunikativní angličtina výhodou

Co nabízíme?

  • Částečně dotované stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusový systém Kafetérie
  • Firemní výrobky za zvýhodněné ceny
  • Mobilní tarif a další výhody
  • Velmi dobrá dopravní dostupnost
  • Možnost náhradního volna za přesčasy

    Místo výkonu práce: Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.