STROJNÍ KONSTRUKTÉR – PRAHA

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s konstrukcí výrobních nebo robotických linek? Pohybujete se již nějakou dobu v oblasti průmyslové automatizace a hledáte změnu? Mluvíte plynule anglicky a nedělá Vám problém samostatně pracovat na projektu? Pak mi pošlete Váš životopis a staňte se součástí týmu na pozici: STROJNÍ KONSTRUKTÉR – PRAHA

Pracovní náplň

  • Konstrukce výrobních a robotických linek nebo jednoúčelových strojů
  • Návrh procesů automatizace dle projektu
  • Tvorba technické a výkresové dokumentace
  • Komunikace s ostatními členy týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Anglický jazyk pro každodenní komunikaci
  • Znalost práce v CAD systému
  • Zkušenosti s konstrukcí výrobních zařízení
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Multiport kartu
  • Příspěvek na penzijko nebo životko
  • Možnost parkování
  • Zvýhodněné tarify u mobilních operátorů

  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Příležitost pro muže i ženy
  • Sídlo společnosti: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!