TECHNICKO - SERVISNÍ SUPPORT (38.000 Kč + bonusy)

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

Máte technické i komunikativní vlastnosti? Umíte anglicky? Chcete pracovat ve firmě, kde si váží svých zaměstnanců? Pak je tato nabídka přesně pro Vás! Německo japonská výrobní společnost hledá novou posilu na pozici: TECHNICKO - SERVISNÍ SUPPORT (38.000 Kč + bonusy)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • poptávání náhradních dílů na základě poptávek od zákazníků
  • vytváření cenových nabídek
  • komunikace se zákazníky a s centrálou
  • zanášení všech informací do interního systému
  • kooperace v rámci firmy
  • administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • technické myšlení
  • organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost
  • ideálně zkušenosti z obdobné pozice (zákaznický servis)
  • znalost práce v ERP systému

Co nabízíme?

  • 13 mzdu
  • 25 dní dovolené
  • roční bonusy
  • Multisport kartu
  • možnost home office
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • notebook, mobilní telefon
  • příjemné pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: Brno jih