SPECIALISTA NA LAKOVÁNÍ M/Ž ( 37-42.000 Kč + bonusy)

Neaktivní nabídka

37000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte praxi s lakováním a chcete být součástí úspěšné a stabilní firmy? Nevadí Vám 3 směny a chcete se ve svém oboru ještě zdokonalit? Hledáte novou pracovní příležitost? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis! Mezinárodní společnost hledá nové posily na pozici: SPECIALISTA NA LAKOVÁNÍ M/Ž ( 37-42.000 Kč + bonusy)

Nadstandardně placené přesčasy

Pracovní náplň

  • Mokré lakování
  • Dodržování stanovených postupů
  • Samokontrola vyrobených dílů
  • Údržba pracoviště a pořádku

Co požadujeme?

  • Min. SOU/SŠ = vyučení v oboru výhodou
  • Praxe s mokrým lakováním
  • Ochota práce na 3 směny
  • Být týmový hráč

Co nabízíme?

  • Nadstandardní výdělky - možnost přesčasů
  • Smlouva na dobu neurčitou od nástupu!
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Stravenkový paušál
  • Pestré odměny a benefity
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Hranice na Moravě

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.