INŽENÝR/-KA KVALITY v NĚMECKU

Máte praxi jako inženýr kvality a k tomu dobře mluvíte německy? Už Vás to v ČR nebaví a chcete vidět jak se pracuje v Regensburgu? Nejvyšší čas poslat životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • každodenní komunikace se zákazníky
  • řešení interních reklamací dílů pro určené zákazníky
  • zajištění úspěšnosti interních, externích a certifikačních auditů
  • pravidelné reportování
  • podílení se na zlepšování procesů výroby

Co požadujeme?

  • alespoň střední vzdělání s maturitou
  • schopnosti domluvit se německy s kolegy
  • znalost ISO norem a nástrojů kvality
  • zkušenosti z automotive
  • ochotu se relokovat Německa

Co nabízíme?

  • relokační balíček
  • kariérní růst
  • NADSTANDARDNÍ MZDU a ZÁKONNÉ DIETY
  • pravidelné finanční odměny
  • týden dovolené navíc

  • místo výkonu práce: Německo (Regensburg)