ELEKTRIKÁŘ - NA RANNÍ (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Chcete pracovat pouze v jednosměnném provozu? Jste manuálně zručný a vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb §6? Pak jste pro nás ideální kandidát! Úspěšná firma hledá do svého týmu nového parťáka na pozici: ELEKTRIKÁŘ - NA RANNÍ (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

    provádění preventivní a prediktivní údržby
    dodržování technologických postupů
    kontrola stavu výrobních zařízení a jejich způsobilosti k požadavkům výroby
    vedení evidence k prováděným činnostem

Co požadujeme?

    vyučen v oboru elektrotechnik nebo elektromechanik (slaboproud)
    praxe v oboru výhodou
    vyhláška 50/1978 Sb., §6 a vyšší

Co nabízíme?

    5 týdnů dovolené
    13. plat
    příspěvky na penzijní a životní pojištění