KONSTRUKTÉR TEAMLEADER AŽ 60.000Kč

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Jste zkušený elektro konstruktér máte znalost 3D modelování a máte zájem o posun do vedoucí pozice, kde uplatníte dosavadní zkušenosti? Pošlete mi Vaše CV a povíme si víc

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • 2D a 3D modelace elektro částí motorů
  • Spolupráce mezi odděleními
  • Testování
  • Vedení teamu podřízených v rámci elektro konstrukce

Co požadujeme?

  • SŠ /VŠ elektrotechnického směru
  • Znalost elektro konstrukce točivých zařízení
  • Znalost 3D modelování/Inventor aj.
  • Práce s teamem a vedení lidí
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Práce na 7,5 hodin/den
  • Pružná pracovní doba
  • Široká škála benefitů/manažerské vzdělávání
  • Dotované stravování
  • Nadstandartní volno
  • Zvýhodněné tarify i pro rodinu
  • Slevy na produkty

    Místo práce: Vsetín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.