ELEKTROMONÉR - VÝJEZDY PO ČR (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte elektrotechnické vzdělání? Máte zkušenosti s prací na výjezdy nebo jste čerstvý absolvent školy, kterému jezdit po montážích nevadí? Chcete mí volné víkendy? Chcete pracovat na zajímavých projektech pro stabilní českou společnost? Pak mi pošlete svůj životopis! Stabilní česká společnost hledá posilu na pozici: ELEKTROMONÉR - VÝJEZDY PO ČR (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Montáž rozvaděčů, elektrických ochran, kabeláže nebo PLC řídících systémů
  • Uvádění zařízení do provozu a funkční zkoušky
  • Práce s technickou dokumentací
  • Výroba rozvaděčů
  • Práce na výjezdy po celé ČR, případně do zahraničí

Co požadujeme?

  • Min. SOU s elektrotechnickým zaměřením
  • Platnou vyhlášku 50/78 Sb.
  • Orientaci v elektroschématech a technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat na projektech po celé ČR
  • Základní znalost angličtiny výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené a Sick days
  • Příspěvek na stavování
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Možnost pracovat na zajímavých projektech
  • Možnost jezdit na montáže i do zahraničí
  • Práce vhodná pro muže i ženy

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!