DELPHI VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Chcete pracovat pro renomovanou společnost a podílet se prestižním projektu? Rádi byste zužitkovali svoji znalost vývojového prostředí Delphi? Je pro Vás důležité přívětivé pracovní prostředí? Pokud ano, pak je tato nabídka určena právě Vám! DELPHI VÝVOJÁŘ

Pracovní náplň

  • Programování v Delphi
  • Vývoj nových funkcionalit aplikace a údržba stávajících kódů
  • Tvorba technické dokumentace
  • Související testování
  • Práce v týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Prokazatelnou zkušenost s vývojovým prostředím Delphi
  • Alespoň 2 roky komerčních zkušeností s vývojem softwaru
  • Obecné povědomí v oblasti ERP systémů
  • Anglický jazyk na úrovni, umožňující práci s technickou dokumentací

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajímavá a různorodá práce
  • Příjemný a přátelský kolektiv

  • Místo výku práce: Pardubický kraj