BEZ PRAXE (od 27 000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 28000 Kč

Chceš mít jednoduchou práci, kde si váží svých zaměstnanců? Chceš kariérně růst a mít víc peněz? Jsi ochotný pracovat na 12 hodinové směny v nepřetržitém provozu? ANO? Pak hledáme práce tebe! Pošli nám svůj Životopis!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce ve stoje nebo v sedě, je to jen na tobě co si vybereš
  • Obsluha výrobní linky
  • Jednoduchá montáž
  • Nic složitého v tom nehledej, vše si tě naučíme

Co požadujeme?

  • U nás školu neřešíme, záleží jen na tvé šikovnosti :)
  • Ochota se učit a rozvíjet, dle toho se navyšuje i tvoje mzda
  • Ochota pracovat na 12hodinové směny v nepřetržitém provozu
  • Pečlivost, odpovědnost, samostatnost
  • Práce vhodná i pro ženy a absolventy!

Co nabízíme?

  • Po roce karierní posun a vyšší plat!
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy
  • Stravenky
  • Firemní autobus z Brna
  • Místo výkonu práce: Kuřim

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.