ELEKTRO OPRAVÁŘ JUNIOR (27 - 38 000 Kč) + 13. a 14. plat!

Neaktivní nabídka

27000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máš platnou vyhlášku 50/78Sb. § 5 a výš? Jsi ochotný pracovat na 12hodinové směny? Orientuješ se v technické dokumentaci? ANO? Pak potřebujeme právě tebe! Pošli nám svůj Životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Elektro oprava výrobních strojů a zařízení
  • Práce s elektrikářskou a technickou dokumentací
  • Diagnostika
  • Plánovaná údržba strojů a zařízení
  • Zjištění příčiny závad
  • Seřizování, údržba a oprava dopravníkové techniky
  • Pravidelná kontrola

Co požadujeme?

  • Vyhláška 50/78Sb., alespoň § 5 - PODMÍNKOU!
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat na 12hodinové směny

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • Smlouva na NEURČITO
  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus 750 Kč/měsíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Příspěvek na masáže
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.