SPECIALISTA - RECYKLACE MATERIÁLŮ (50 - 70.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

Jste člověk s technickým vzděláním - strojírenské nebo chemické? Baví Vás oblast recyklace materiálů a chcete se podílet na nových projektech, kde bude hlavní téma právě recyklace? Tak jste pro nás ten pravý kandidát! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost hledá schopného kolegu/kolegyni na pozici SPECIALISTA - RECYKLACE MATERIÁLŮ (50 - 70.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce při nákupu vhodného materiálu
  • Zjišťování možností zpracování odpadu
  • Stanovování výrobních postupů, pracovních instrukcí a parametrů
  • Optimalizace parametrů výroby a výrobního procesu
  • Zodpovědnost za systém distribuce materiálu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ/VOŠ vzdělání technického směru - strojírenské nebo chemické
  • Zájem o oblast chování materiálů a oblast jejich zpracování a recyklace
  • Zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • Týmového hráče
  • Schopnost komunikovat v AJ nebo NJ
  • ŘP sk B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 13., 14. mzdu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na kulturu
  • Finanční příspěvek v případě, že nekouříte
  • Protiinflační bonus

  • Místo výkonu práce: okres Nymburk