PROCESNÍ INŽENÝR M/Ž (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

mzdové ohodnocení

Prostějov

Orientujete se v technické dokumentaci a kreslení v programech Vám nedělá problém? Chcete se podílet na zavádění nových projektů? Domluvíte se anglickým nebo německým jazykem? ANO? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR M/Ž (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Příprava 3D/2D CAD/CAM dokumentace
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce s 3D tiskem
  • Optimalizace nákladů a monitoring plnění
  • Komunikace a spolupráce s vedením, kolegy a dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Základní znalost kreslení v programech
  • Znalost procesního inženýrství, lisování, testování a měření
  • AJ nebo NJ slovem i písmem
  • Zkušenost s CAD/CAM
  • Zkušenost v automotive = výhodou
  • Komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Pružná pracovní doba
  • Firemní akce
  • Flexi pass
  • Pestré odměny a bonusy
  • Možnost kariérního růstu
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu: Prostějovsko