ZKUŠENÁ FINANČNÍ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

mzdové ohodnocení

Sokolov

Máte znalost podvojného účetnictví a českých účetních standardů? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není překážkou? Pošlete mi Váš životopis! Hledá se: ZKUŠENÁ FINANČNÍ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za agendu finančního účetnictví
  • Spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách
  • Komunikace s příslušnými úřady, institucemi
  • Orientace v problematice DPH

Co požadujeme?

  • Vzdělání ekonomického oboru
  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • Velmi dobrou znalost angličtiny
  • Velmi dobrou znalost MS Excel
  • Pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Různorodou a pestrou práci
  • Možnost seberealizace
  • Práci v nadnárodní společnosti
    ... a plno dalších benefitů!

  • Místo výkonu práce: okres Sokolov