TESTER/KA DO AUTOMOTIVE S PYTHONEM

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Autem dnes jezdíme téměř všichni, ale jen někteří mají možnost nahlédnout do zákulisí... Zajímají tě projekty v oblasti automotive? Chceš pracovat v týmu skvělých kolegů, kteří táhnout za jeden provaz? Chceš být u vývoje různých asistenčních nebo komfortních systémů ve vozech? Máš zkušenost s automatizovaným testováním? Na co čekáš, pojď k nám!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • automatomatizace a zase automatizace
  • vývoj, údržba, rozvoj, analýza, plánování
  • Python využiješ na testovací prostředí a implementaci
  • práce s interním SW
  • vyhodnocování reportů
  • komunikace v rámci týmu i mimo něj
  • agilní prostředí, máme sprinty

Co požadujeme?

  • vzdělání v oblasti elektro / informatika
  • s Pythonem jsi se už setkal/a
  • němčina nebo angličtina (alespoň jedno z toho ovládáš)
  • nadšení pro automotive nebo elektroniku
  • zodpovědnost za svěřenou oblast

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + Sick days
  • flexibilní pracovní dobu
  • vzdělávání a jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • možnost občasné práce na home office
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • systém Cafeteria
  • firemní akce a teambuildingy a mnohé další

    Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.