ZKUŠENÝ KOTLIŇÁK NA BACKEND

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Je Kotlin to, co v projektech vyhledáváš a s čím chceš pracovat? Baví tě projekty v oblasti bankovnictví a dává ti smysl digitalizace? Připoj se k nám a získej další zajímavé zkušenosti!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • návrh a vývoj aplikace pro digitální investice
  • analýza požadavků tě nemine a zabrousíš i do architektury
  • testování, bez toho to nejde - příprava zasádní a tvorba technické dokumentace
  • agilní vývoj, protože se nám tak pracuje dobře
  • vedení menšího týmu vývojářů - výhoda, není podmínkou

Co požadujeme?

  • komerční zkušenost s Kotlinem
  • zkušenosti se Spring Boot, Gradle, REST API, Git, Kafka
  • znáš Jenkins, ideálně z nějakého projektu
  • zkušenost s tooly pro monitoring, např. Kibana
  • vývužíváme cloud, takže se ti bude hodit zkušenost např. s MS Azure
  • máš přesah do architektury, minimálně dokážeš strukturovat části aplikace
  • čeština je nutná, angličtina ti bude výhodou

Co nabízíme?

  • ​stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy
  • příjemné pracovní prostředí, prostor pro seberealizaci
  • uvítáme tvé vlastní nové nápady
  • možnost naučit se spoustu nového, nejen na interních a externích školení
  • kariérní růst, který si ovlivníš sám/a
  • přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • kvalitní HW i SW vybavení
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/ES, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, firemní akce, kvalitní vybavení i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, možnost částečného home office, a další​​

    Místo výkonu práce: Praha

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.