PROGRAMÁTOR/KA PLC (39 - 48.000 Kč) + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK!

Neaktivní nabídka

39000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Baví Vás inovativní technologie, máte rádi stabilitu a moderní prostředí? Chtěli byste pracovat pro významnou společnost, která je jedním z největších dodavatelů automobilového průmyslu na světě? Tak se přidejte k nám!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Programovat zařízení PLC a řídící automaty jednoúčelových strojů
  • Vytvářet konstrukční elektro-dokumentaci a zodpovídat za ni (správnost dokumentace, provedení změn)
  • Projektovat HW vybavení strojů a zařízení
  • Obnovování nových strojů v týmu
  • Účastnit se nasazení do provozu
  • Diagnostikovat chyby na zařízeních a plnit požadavky zákazníka (optimalizace, úprava)
  • Účastnit se revizí zařízení i závěrečných zkoušek

Co požadujeme?

  • Vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Zkušenost v průmyslové automatizaci
  • Znalost norem, požadavků na bezpečnost strojů
  • Orientace mezi výrobci řídící a senzorové techniky
  • Znalost programu EPLAN
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 10
  • Kreativita, flexibilita, samostatnost
  • Odpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu s možností Home office
  • Nástupní prémie 70.000 Kč + 13. a 14. mzda
  • Pečlivé zaškolení zkušeným pracovníkem
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek do cafeterie v hodnotě až 6.000 Kč
  • Dotované závodní stravování, výhodný mobilní tarif,
  • Sportovní aktivity zdarma, slevy u partnerů
  • Podpora dalšího vzdělávání a kurzy zdarma
  • Věrnostní benefity - příspěvek na pojištění aj.

    Místo výkonu práce: Jihlava

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.