SPECIALISTA INTERNÍCH PROCESŮ - OD 40.000 KČ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Pokud máte již zkušenosti z výrobní společnosti a víte, že kvalitní výroba je závislá na kvalitním a přesném propojení procesů - jste náš člověk. Právě hledáme posilu spojovacích procesů, který dokáže vykomunikovat všechny potřeby v anglickém nebo německém jazyce. Jste to VY? Neváhejte se mi představit v životopise, zjistíme Vaše možnosti!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budete styčným důstojníkem a podporou v analýze, optimalizaci a inovaci spojovacích procesů
  • Vaším úkolem bude nastavení procesů, které povedou ke zkvalitnění výroby, efektivitě výkonu a snížení nákladovosti
  • Povedete inovativní nápady od teoretického zrodu, přes jejich prezentaci, zkoušku a vyhodnocení úspěšnosti, až po jejich hmatatelnou, reálnou podobu, implementaci, dokumentaci a zavedení do standardního produktivního provozu
  • Nemine Vás komunikace s odděleními napříč společností a řešení jejich problémů
  • Úspěšně zavedené procesy představíte i kolegům v našich dalších společnostech, jelikož i oni s Vámi budou sdílet ty svoje

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ - nejlépe technického směru
  • Předchozí praxe z výrobní společnosti na podobné pozici - vítána
  • Orientace v technické dokumentaci a problematice procesního inženýrství
  • AJ/NJ - komunikativní úroveň slovem i písmem
  • Flexibilita, důvtip, organizační, komunikační, technické schopnosti
  • Ochota dále se učit a zdokonalovat
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce

Co nabízíme?

  • Nástupní mzda od 40.0000 Kč
  • Nástupní bonus - 70.000 Kč
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • Možnost Homeoffice
  • 13. a 14. plat
  • Mimořádné prémie
  • Benefitní program
  • 25 dní dovolené
  • Propracovaný adaptační program
  • Příspěvky na sport a kulturu
  • Dotovaná strava
  • Firemní akce a školení
  • Místo výkonu: Jihlava

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.