ŠIKOVNÝ KECÁLEK DO CALL CENTRA - PLAT + BONUSY

Neaktivní nabídka

24000 - 30000 Kč

Jsi výřečný, komunikace s lidmi tě baví? Dokážeš řešit překvapivé situace s nadhledem a chladnou hlavou? Do přátelského týmu v příjemné kanceláři hledáme kolegu. Neváhej, pošli mi své CV a zkusíme to.

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřena na denní komunikaci s klienty
  • Mapování aktuální situace klienta
  • Spravování klientských účtů, aktualizace a podávání nových návrhů
  • Úzká spolupráce s obchodními týmy
  • Administrativa

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ
  • Praxe na pozici operátora call centra
  • ČJ - mluvená i psaná forma
  • Znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook atd.
  • Orientace na zákazníka
  • Ochota učit se novým věcem
  • Důslednost, samostatnost a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Plat až 30 000 Kč
  • Práce na HPP
  • Osobní ohodnocení a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Podpora vzdělávání a další rozvoj odborných dovedností
  • Možnost práce i pro OZP
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Služební telefon i k soukromým účelům
  • Kartu Benefit plus - 10 000 Kč/rok
  • Místo výkonu: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.