PRÁCA PRO VŠECKY! - PLAT+BONUSY+BENEFITY

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme šikovné šohaje aj cérky, které sa nebojá práce, ruky nemajů levé a hlava jim na krku také nevisí enem proto, aby jim nepršalo až do žalůdka. Umíte vzít nářadí a neufachčit si bebino, práca ide za vama vidět a nemáte problém růbat 12tky? Špica! Nahrňte na mňa životopis a já sa s Vama tuze ráda domluvím.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Bubeš šrůbovat, montovat, zacvakávat, lepit a štelovat přesně to, co ti dajů a jak ti to ukážů - brnkačka
  • Pak hodíš čučku, estli to vypadá, tak jak u zkušenějších kolegů - pokáď ne, optaj sa estli ťa nenaučili nejaků chujovinu, nebo jim to podstrč - jako prototyp
  • Si takový machr, že zapneš vysavač a nelekneš sa? - špica - budeš obsluhovat aj naše stroje
  • Znovu sa opakuju, práca je na 12tky

Co požadujeme?

  • Školu bude dobré, když budeš mět dokončenů - na obory nehrajem
  • Pokáď už si někde ve výrobě rubál a firma aj ty eště fungujete - pak si na dobré cestě
  • Už sem psala - ale oprakuju - rubů sa tu 12tky
  • Budeš sa učit a co sa naučíš, zadáš do mozkovny tak hluboko, že to po cestě nevytratíš
  • Chceme kolegáčka šikovného, při chuti pracovní, srandu nekazící a do práce trefící

Co nabízíme?

  • Ze startu dostaneš 28 000 Kč
  • K Ježíškovi ti schovajů 13. plat
  • 25 dní na rajzování po výletoch
  • Estli mosíš dojížďat - z Brna ťa smíkne až k fabrice jejich expres a nebo ti přisypů na benál
  • Chálka je zajištěná v jejich vývařovně
  • Měsíčně ti dajů něco navíc na důchodek
  • S bolavýma zádama ťa pošlů k masérovi - ZADARMO
  • Sů tam firemní juchačky a hýbací aktivity
  • Navíc fajnová grupa
  • A Kde? Veverská Bítýška

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.