HLAVNÍ FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Hledáte stabilní zaměstnání v mezinárodní firmě? Máte zkušenosti na pozici hlavní účetní? Mluvíte anglicky? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní, úspěšná, stále se rozrůstající společnost sídlící v Pardubickém kraji hledá kolegu/kolegyni na pozici: HLAVNÍ FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ

Pracovní náplň

  • Vedení účetnictví, účtování do hlavní knihy
  • Zodpovědnost za měsíční a roční uzávěrky
  • Tvorba směrnic
  • Zpracování přijatých faktur

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na podobné pozici
  • Středně pokročilá znalost AJ (hlavně písemná komunikace)
  • Samostatnost, umění se prosadit

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Stravenky v hodnotě 80,-
  • Mobilní telefon i k soukromému užívání
  • Bezúročné půjčky zaměstnancům
  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • místo výkonu práce: Okres Ústí nad Orlicí