ROZPOČTÁŘ SILNIČNÍCH STAVEB (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte SŠ/VŠ stavebního zaměření a zkušenosti v rozpočtování? Baví Vás oblast dopravního stavitelství? Jste pečlivá, samostatná a zodpovědná osoba? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Leader na trhu v oblasti stavebních služeb na českém a slovenském trhu hledá kolegu na pozici: ROZPOČTÁŘ SILNIČNÍCH STAVEB (40-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kompletní příprava nabídkových rozpočtů v KROS
  • Příprava kalkulací k zadaným projektům
  • Výběr dodavatelů a subdodavatelů
  • Kontrola průběhu staveb, vyhodnocování výsledků
  • Úprava rozpočtů v průběhu stavby dle vzniklých změn

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ stavebního zaměření
  • Praxi v rozpočtování
  • Znalost MS Office, AutoCad,
  • Kros, Aspe, RVS – výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Organizační a komunikační schopnosti, samostatnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Poukázky Flexi pass
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • Vzdělávání a rozvojové školení
  • Zlevněné mobilní tarify u smluvených partnerů
  • Zajímavá práce v mezinárodní společnosti

  • Místo výkonu práce: Praha
  • Nástup možný: IHNED

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!